Serwisant / Mechanik przemysłowy

workconcept service GmbH

Niemcy, zagranica

Miejsce pracy: Niemcy

workconcept service GmbH działa z powodzeniem od połowy 2012 r. jako regionalna agencja pośrednictwa pracy w środkowych Niemczech. Dzięki naszej istniejącej sieci klientów jesteśmy w stanie szybko i łatwo znaleźć pożądane stanowisko pracy.

Dla naszego klienta w miejscowości Merkers poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Prace naprawcze i konserwacyjne na wysokiej jakości maszynach górniczych
  • Przegląd układów mechanicznych, hydraulicznych, elektrycznych i elektronicznych z późniejszym rozwiązywaniem problemów
  • Dokumentowanie wykonanych prac

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Wyksztalcenie w zakresie mechatronika maszyn rolniczych i budowlanych lub w dziedzinie technologii pojazdów, mechanika przemysłowa itp.
  • Znajomość hydrauliki i elektryki pojazdów
  • Grubentauglichkeit (badanie na przystosowanie do pracy w kopalni) jest wymogiem obowiązkowym
  • Prawo jazdy i samochód, aby dotrzeć do miejsca pracy jest wymogiem obowiązkowym

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w wysokości ab 16,50 Euro/h brutto
  • Konto czasu pracy (Zeitkonto) jest wypełnione do 100 godzin, a nie jak w innych agencjach pracy do 150 godzin
  • Zapewniona jest odzież robocza
  • Zatrudnienie na umowę o pracę przez niemiecką agencję pracy tymczasowej na czas nieokreślony
  • Opiekę konsultanta polskojęzycznego
  • Pomagamy w znalezieniu zakwaterowania

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania proszone o przesyłanie aplikacji na poniższy adres firmy:

Langenfelder Straße 14

36433 Bad Salzungen

bądź na adres mailowy: beata.kolanek@workconcept-service.de

Jesteśmy również dostępni telefonicznie pod numerem: (+49 3695)-85 09 473.

Cieszymy się, że będziesz członkiem naszego zespołu!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy