SERWISANT / KONSULTANT IT

Hygieia

Kraków, Prądnik Czerwony, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Sieć aptek Hygieia poszukuje osoby na stanowisko:

Zadania:

  • przygotowywanie i dokonywanie przeglądów stanowisk komputerowych,
  • dostosowywanie systemu informatycznego do wprowadzanych zmian,
  • wspieranie implementacji nowych aplikacji,
  • współpraca przy administrowaniu siecią LAN,
  • wsparcie użytkowników lokalnej sieci komputerowej.

Wymagamy:

  • min. 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • umiejętności serwisowania sprzętu komputerowego,
  • znajomości systemów operacyjnych Windows,
  • znajomości języka SQL,
  • znajomości zagadnień sieciowych,
  • komunikatywności i umiejętności pracy pod presją czasu,
  • aktywnego prawa jazdy kat.B.

Dodatkowym atutem będzie znajomość programu Kamsoft.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • elastyczne godziny i wymiar pracy,
  • benefity pozapłacowe: pakiet opieki medycznej, karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie,
  • pracę w przyjaznej atmosferze w zespole tworzonym przez profesjonalistów.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj". Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma HYGIEIA istnieje na rynku od 1990 roku. Nazwa pochodzi od patronki... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Internet / e-commerce