FlexiPower Group Sp. z o.o. Sp. K
FlexiPower Group Sp. z o.o. Sp. K FlexiPower Group Sp. z o.o. Sp. K FlexiPower Group Sp. z o.o. Sp. K FlexiPower Group Sp. z o.o. Sp. K
FlexiPower Group została utworzona w 2007r, od samego początku ukierunkowana była na tworzenie nowoczesnych technologii w dziedzinie Odnawialnych Źródeł Energii.

Szerokie spektrum działania FlexiPower Group na rynku OZE stanowiło główny cel podjęcia w życie trzech kierunków rozwoju, gdzie w każdym z nich posiada dużą wiedzę i wysokie kwalifikacje tj. systemy solarne, systemy fotowoltaiczne, systemy elektryczne. W 2014 udziałowcy Spółki podjęli decyzję o rozwoju kolejnego działu, inwestycji, na bazie posiadanej wiedzy produktowej dołączyli do niej element wykonawczy.

Na przestrzeni ostatnich lat FlexiPower Group zrealizowała ponad 15000 instalacji solarnych, blisko 1000 fotowoltaicznych oraz dostarczyła elementy systemów elektryczne do kilkuset realizowanych projektów, co dało pozycję lidera na rynku OZE.

Serwisant kolektorów słonecznych

Miejsce pracy: Łódź, Kielce, Lublin

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie przeglądów instalacji kolektorów słonecznych:
  1. Sprawdzenie stanu kolektorów
  2. Sprawdzenie ciśnienia w instalacji
  3. Regulacja przepływów

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Podstawowa znajomość zasady działania kolektorów słonecznych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy z ludźmi

Oferujemy:

  • Szkolenie przed rozpoczęciem pracy
  • Wynagrodzenie na podstawie ilości wykonanych przeglądów / lub stałe, miesięczne za określoną ilość przeglądów
  • Premię rozliczaną od ilości protokołów
  • Możliwość zakwaterowania
  • Możliwość wypłacania zaliczek
  • Zdalną opiekę kierownika serwisu przez cały okres trwania współpracy
  • Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy lub oferujemy auto służbowe
  • Gwarantowanie 40 godzin pracy tygodniowo
  • Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy
  • Współpracę na okres 5 lat
  • Doświadczenie w renomowanej firmie będącej liderem na rynku OZE