AUDIT HR Sp. z o.o.
AUDIT HR Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko

Serwisant (I zmiana) (K/M)

Miejsce pracy: Wronki (okolice: Międzychód , Pniewy , Samotuły )

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Naprawa i konserwacja wózków widłowych

• Specyfikacja i zamawianie części

• Kontrola i odbiór UDT wózków widłowych

WYMAGANIA:

• Wiedza i praktyka z zakresu mechaniki, hydrauliki siłowej oraz elektrotechniki

• Wykształcenie techniczne zawodowe lub średnie

• Umiejętność obsługi komputera

• Solidność, rzetelność

• Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień SEP, UDT w zakresie konserwacji wózków widłowych

OFERUJEMY:

• Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00 lub 8:00-16:00

• Atrakcyjne wynagrodzenie (5 000–7 000 zł brutto / mies.)

• Umowę o pracę

• Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz wsparcie merytoryczne

• Dostęp do najnowocześniejszych światowych technologii

• Dofinansowanie zajęć sportowych

• Prywatna opieka medyczna

• Dofinansowanie nauki języków

• Dofinansowanie szkoleń i kursów

• Ubezpieczenie na życie

• Spotkania integracyjne

• Dofinansowanie biletów do kina, teatru

• Wyprawka dla dziecka

• Program rekomendacji pracowników

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Agencja Doradztwa Personalnego nr rejestru 5335