Serwisant elektronicznych systemów zabezpieczeń

IST Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Kogo szukamy:

Serwisanta elektronicznych systemów zabezpieczeń SAP, DSO, SWN, KD, CCTV

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację napraw oraz konserwacje elektronicznych systemów zabezpieczeń na obiektach obsługiwanych przez naszą spółkę.

Wymagania:

  • znajomość urządzeń i zasad działania elektronicznych systemów zabezpieczeń SAP, DSO, SSWiN, KD oraz CCTV
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Mile widziane:

  • uprawnienia SEP do 1kV
  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego

Co oferujemy:

  • wynagrodzenie na poziomie od 4.000,00 do 5.500,00 zł netto
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • samochód służbowy
  • dodatkowe ubezpieczenie grupowe od zdarzeń losowych
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w zorganizowanych szkoleniach
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Praca w IST Sp. z o.o. to praca pełna wyzwań i odpowiedzialnych zadań . Dołączając do nas zyskujesz nie tylko wartościowe doświadczenie i umiejętności ale również zespół, na którym możesz polegać oraz możliwość rozwoju na twoich zasadach , w końcu to Ty masz być zmianą w naszej firmie.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się projektowaniem , instalacją oraz serwisem instalacji e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Praca fizyczna