Witraż Sp. z o.o. Sp. k.
Witraż Sp. z o.o. Sp. k to wiodący producent stolarki PVC, aluminiowej i drewnianej. Obecny na rynku od 1999 roku, dzięki nowoczesnej i spełniającej standardy europejskie linii produkcyjnej oraz profesjonalnej obsłudze Klienta, w szybkim czasie zdobył miano największego producenta PCV w całym regionie północno-wschodnim Polski.
Aktualnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Serwisant ds. Okien

Miejsce pracy: Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra

Zadania:

  • realizacja / naprawa zgłoszeń reklamacyjnych,
  • doradztwo techniczne dla partnerów firmy,
  • współpraca z zespołem serwisantów,
  • przygotowywanie raportów.

Oczekujemy:

  • Co najmniej rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomości produktów VEKA, ALUPLAST, MACO,
  • Wykształcenia min. średniego,
  • Znajomości programu MS Office,
  • Dobrej organizacji pracy,
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Samodzielności i sumienności.

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z największej z firm w Polsce produkującej stolarkę otworową,
  • Umowę o pracę,
  • Liczne szkolenia produktowe oraz zawodowe,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
  • Możliwość zdobycia nowego doświadczenia.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Witraż Sp. z o.o. Sp. k. Witraż Sp. z o.o. Sp. k.