ServiceNow Product Owner

Devire

Śląskie, śląskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Śląskie

Dla jednego z naszych międzynarodowych klientów, wiodącej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko …

… który dołączy do Centrum usług wspólnych Business Center of Excellence w Polsce (woj. Śląskie).

Oferta:

  • Praca w Globalnej firmie produkcyjnej, która jest liderem w swojej dziedzinie
  • Praca stacjonarna w międzynarodowym środowisku
  • Profesjonalny program rozwojowy (różny poziom doświadczenia, kursy i szkolenia w godzinach pracy)
  • Atrakcyjny pakiet benefitów – Opieka medyczna, Ubezpieczenie, System emerytalny, Karta sportowa, bonusy wakacyjne
  • Bonusy lunchowe, darmowy parking firmowy
  • Możliwość Home Office do 10 dni w miesiącu
  • Umowa o pracę

Obowiązki:

  • Zarządzanie zespołem, dbanie o rozwój i wsparcie w bieżących projektach
  • Odpowiedzialność za projektowanie platformy ServiceNow
  • Projektowanie nowych narzędzi, usprawniających procesy finansowe
  • Konfiguracje i techniczne wsparcie projektów
  • Projektowanie integracji, standardów rozwoju, metod zarządzania platformami
  • Analiza problemów i zaproponowanie najlepszej jakości rozwiązań

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w platformie ServiceNow + portfolio prac
  • Około 2-3 lata doświadczenia jako Architekt
  • Minimum 2 lata doświadczenia w Agile
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Ponad 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu serwisami
  • Doświadczenie w pracy w dużym zespole lub w zarządzaniu zespołem będzie plusem
Devire Devire Devire Devire