Service Manager / Service Delivery Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy działającej w branży technicznej (producent pomp, zestawów pompowych o szerokim zastosowaniu w przemyśle, budownictwie, branży wodno-kanalizacyjnej) światowego lidera w swoim segmencie rynku, w związku z rozwojem działu odpowiedzialnego za serwis urządzeń, zlokalizowany w Poznaniu, poszukujemy doświadczonego Managera Serwisu na stanowisko:

Service Manager / Service Delivery ManagerMiejsce pracy: Poznań

Główne zadania:

  • Budowanie i wdrażanie strategii funkcjonowania wewnętrznego działu Serwisu w Polsce
  • Nadzór nad kilkuosobowym zespołem Inżynierów w dziale Serwisu oraz nadzór nad zewnętrzną siecią partnerów serwisowych
  • Koordynowanie prac serwisowych, zlecanie napraw do zewnętrznej sieci partnerów oraz nadzór nad wykonywanymi pracami
  • Rozwój własnego zespołu serwisowego oraz sieci zewnętrznych partnerów serwisowych
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży, after sales i sprzedaży usług serwisowych
  • Budowanie i realizacja polityki cenowej dla usług serwisowych oraz zestawów i części zamiennych
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami działu serwisowego, dostawcami, lokalnymi społecznościami oraz zewnętrznymi partnerami serwisowymi
  • Raportowanie do Globalnego Dyrektora Serwisu na S&NEE

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie jako Service Manager / Service Delivery Manager w branży produktów technicznych (np. pompy, armatura przemysłowa, zawory, systemy HVAC itp.)
  • Doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem serwisowym oraz nadzór nad zewnętrznymi partnerami serwisowymi
  • Wykształcenie min. inżynierskie, preferowane wyższe techniczne
  • Wysoko rozwinięte kompetencje techniczne
  • Samodzielność, systematyczność i dobra organizacja pracy własnej oraz kilkuosobowego zespołu
  • Dobra znajomość języka angielskiego, regularne kontakty z przełożonym przebywającym za granicą
  • Prawo jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie i dobre warunki pracy (umowa o pracę na pełen etat + atrakcyjne wynagrodzenie, premia roczna)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, regularne kontakty z zagranicznym przełożonym
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • Dodatkowe benefity (min. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • Pracę w biurze lub w trybie hybrydowym
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.