Service Engineer

HAYS

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Szczecin
NR REF.: 1182725

Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta sprzętu medycznego, poszukujemy osoby na stanowisko: Inżynier Serwisu

Do obowiązków przyszłego pracownika, będzie należało między innymi: wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych, montaż sprzętu na podległym terenie (3 województwa), tworzenie dokumentacji technicznej.

Poszukujemy osób z 2-3-letnim doświadczeniem w roli serwisanta. Wymogiem koniecznym, będzie znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym. Od Kandydatów oczekujemy również wysokiej kultury osobistej, samodzielności, doskonałej organizacji pracy. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie ze sprzętem medycznym.

Klient oferuje: zdobycie doświadczenia w ciekawej organizacji, pracę ze sprzętem najwyższej jakości, liczne szkolenia oraz pakiet benefitów.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój