Service Desk Specialist

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Aktualnie dla naszego klienta, szwajcarskiej, nowoczesnej firmie technologicznej poszukujemy Service Desk Specialist. Klient jest wiodącym dostawcą rozwiązań e-biznesowych w Europie. Firma oferuje kompleksowe i zintegrowane rozwiązania dla handlu elektronicznego i cyfrowej komunikacji.

Poszukujemy Service Desk Specialist, który dołączy do wrocławskiego zespołu Service Desk realizującego projekty dla jednych z najbardziej prestiżowych klientów (Coca Cola, Audi, Credit Suisse, Mercedes Benz, Hoval, Plansee, Interdiscount i wielu innych). Główna siedziba firmy znajduje się w Zurychu, posiada również oddziały w Bern, Karlsruhe, Monachium, Wiedniu i Wrocławiu.

Zakres obowiązków:

  • Lokalne wsparci IT we Wrocławiu.
  • Wsparcie Service Desk (poziom 1 oraz częściowo poziom drugi).
  • Wewnętrzne wsparcie dla wszystkich pracowników klienta (w tym raporty zarządcze).
  • Wkład i doskonalenie firmowego systemu bazy wiedzy.
  • Interakcje z klientami za pośrednictwem różnych kanałów, tj. mail, telefon, czat itp.

 Wymagania:

  • Około 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego (oba języki na poziomie C1).
  • Wiedza na temat infrastruktury IT w biznesie (Windows, Office, Active Directory, Exchange, Remote Desktop itp.) oraz niektórych technologii serwerowych (np. Windows/Linux Server, produkty Atlassian, Office 365 z SharePoint i MS Teams)
  • Doświadczenie i umiejętność rozwiązywania problemów z siecią i oprogramowaniem.
  • Gotowość oraz otwartość na naukę nowych narzędzi oraz technologii.
  • Dodatkowym atutem będzie wiedza oraz doświadczenie w zakresie obsługi systemu MacOS.

Nasz klient oferuje:

  • Elastyczną formę współpracy (Uop/ B2B).
  • Pracę hybrydowa - konieczność pojawienia się w biurze np. 1 raz w tygodniu.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Sprzęt: MacBook Pro 16” lub Dell Precision 5550,
  • Imprezy integracyjne.
  • Prywatną opiekę medyczną oraz pakiet Multisport.
  • Miesięczny pakiet szkoleniowy (na pokrycie kosztów szkoleń, certyfikatów, platformy szkoleniowej, eventów, konferencji, książek itp.).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media