Service Desk Specialist with German (L2)

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie z branży IT
  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą
  • Pracę w trybie hybrydowym lub całkowicie zdalnie
  • Płatne szkolenie wdrożeniowe w siedzibie firmy (nowoczesne biuro w centrum Poznania)
  • Benefity: Prywatne ubezpieczenie zdrowotne, kursy językowe, , dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin, paczka powitalna, bonus za polecenie pracownika, bonus za relokację, bonus roczny

Zadania:

  • Przyjmowanie, identyfikacja i diagnoza zgłoszeń (system ticketowy SNOW)
  • Wsparcie klienta niemieckojęzycznego w zakresie rozwiązywania bieżących problemów technicznych
  • Zarządzanie urządzeniami mobilnymi, pakietami oprogramowania
  • Obsługa systemów i aplikacji typu FileShare, Sharepoint
  • Zapewnienie kompleksowej obsługi IT zgodnej z oczekiwaniami klienta (m.in. konfigurowanie Internetu Proxy, instalowanie uaktualnień systemu przy pomocy SCCM i innych narzędzi)

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na drugiej linii wsparcia IT
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. C1)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Gotowość do wzięcia udziału w szkoleniu wdrożeniowym stacjonarnie w biurze w Poznaniu
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft, w tym programu Outlook
  • Analityczne myślenie oraz zdolność rozwiązywania złożonych problemów związanych z IT
  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z klientem
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials