Senior Software Engineer (Automotive)

Gdańsk, pomorskie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy działającej
w sektorze automotive, poszukujemy osoby na stanowisko Senior Software Engineer, która dołączy do doświadczonego zespołu inżynierów.

Wymagania

Czego oczekujemy?:

  • Conajmniej 4 lata doświadczenia zawodowego w pracy z systemami wbudowanymi (embedded), idealnie w branży automotive
  • Bardzo dobra znajomość języka programowania C
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie
  • Praktyczna znajomość protokołów CAN, LIN, MOST, UART, SPI, I2C
  • Znajomość procesu wytwarzania oprogramowania (V-Model, Continuous Integration, tworzenie nowego produktu, praca z debuggerami)
  • Znajomość języków skryptowych (np. python, bash)
  • Doświadczenie w projektowaniu i architekturze oprogramowania (UML, Enterprise Architect)
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie
    i piśmie
  • Mile widziana znajomość systemów operacyjnych czasu rzeczywistego (real time operating systems) - np. OSEK, Integrity, QNX
  • Mile widziana znajomość SPICE oraz AUTOSAR

Co możemy Ci zaoferować?:

  • Międzynarodowe środowisko pracy;
  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia (B2B lub umowa o pracę);
  • Stałe wsparcie Business Managera ALTEN Polska;
  • Pakiet oraz wsparcie relokacyjne;
  • Pakiet benefitów: karta multisport, opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie grupowe;
  • Wspólne wyjścia po pracy (np. Paintball, Escape Room, Gokarty);
  • Udział w wydarzeniach sportowych (np. Runmageddon)

Jesteśmy częścią ALTEN Group, skupiającej na całym świecie ponad 33 000 specjalistów z... dziedziny Inżynierii oraz IT. Realizujemy najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla branż: kosmicznej, lotniczej, motoryzacji, finansowej, bezpieczeństwa i obronności, medycznej, energetycznej oraz przemysłu kolejowego i morskiego. Tworzymy zespół pasjonatów technologii, którzy udowadniają, że ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. Na co dzień bardzo ważna jest dla nas nieformalna, miła atmosfera. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, pomysłami i otwartością na innych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/08/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca Motoryzacja / Automotive