Opis stanowiska pracy

Zadania do realizacji:
-Pozyskiwanie nowych klientów
-Udział w eventach branżowych
-Aktywne badanie potrzeb klientów
-Prezentacja wizji oferowanych rozwiązań
-Obsługa pozyskanych klientów
-Skuteczne prognozowanie
-Realizacja planów sprzedaży

W zamian oferujemy:
-Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia oraz elastyczność w jego aktualizacji w miarę postępów w rozwoju zawodowym;
-Zdrową współpracę, bez nierealnych terminów i nadgodzin, w nowoczesnym i dobrze wyposażonym biurze w centrum Wrocławia;
-Możliwość stałego rozwoju;
-Dofinansowanie do karnetu Multisport oraz prywatnej opieki medycznej;
-Solidną codzienną mieszankę humoru i profesjonalizmu w dobrym towarzystwie.

Wymagania

-Co najmniej 5 letnie doświadczenie w sprzedaży usług i rozwiązań w branży IT
-Realizacja celów na poziomie co najmniej 1 mln zł rocznego przychodu ze sprzedaży usług
-Rozbudowana sieć kontaktów i relacji biznesowych
-Umiejętność prezentacji wizji rozwiązań
-Znajomość rynku rozwiązań IT dla przedsiębiorstw
-Komunikatywność, zdolności interpersonalne
-Wysoka kultura osobista
-Umiejętność pracy w zespole
-Biegła znajomość języka angielskiego
-Umiejętności negocjacyjne i prowadzenie prezentacji
-Wyższe wykształcenie
-Wysoka motywacja do odnoszenia sukcesów i samorozwoju
-Konsekwencja w działaniu
-Prawa jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Skutecznie realizujemy i wdrażamy najbardziej złożone technologicznie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
6 000PLN - 20 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management