Senior R&D Speciallist

Hays Poland

Wroclaw, dolnośląskie

Hays Poland

Wroclaw
Wroclaw
NR REF.: 1173679

Poszukujemy Starszego Specjalisty ds. Badań i Rozwoju dla światowego producenta chemikaliów specjalistycznych i półproduktów stosowanych w produktach konsumenckich i zastosowaniach przemysłowych. W związku z ciągłym rozwojem biznesu pojawiła się wyjątkowa okazja dołączenia do wrocławskiego laboratorium R&D.

Kluczowe Obowiązki:

  • opracowywanie nowych polioli i procesów, zgodnie ze standardami firmy z naciskiem na strategiczny kierunek działalności
  • reprezentowanie projektów R&D wewnątrz i na zewnątrz firmy
  • wsparcie techniczne produktów dla obecnych i potencjalnych klientów
  • samodzielne prowadzenie chemicznych syntez klejów poliuretanowych
  • kierownictwo techniczne działu w jednym lub kilku obszarach planowania i realizacji projektów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w zakresie chemii organicznej/technologii chemicznej
  • głęboka znajomość metod analitycznych, rozumienie zależności struktura-właściwości polimerów, syntezy organicznej, analitycznych i fizycznych metod badawczych
  • szerokie zrozumienie wymagań komercyjnych badań i rozwoju w przemyśle
  • preferowane doświadczenie w aplikacji sztywnej pianki
  • praktyczna wiedza specjalistyczna z zakresu pracy w laboratorium
  • biegła znajomość języka angielskiego, język niemiecki będzie dodatkowym atutem
  • komunikatywność, otwartość na pracę w zespole
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracach badawczo-rozwojowych na poziomie przemysłowym lub uniwersyteckim

Nasza oferta obejmuje:

  • możliwości rozwoju kariery w globalnym biznesie
  • pakiet korzyści (Karta Multisport, karta lunchowa, pakiet medyczny)
  • możliwość pracy w międzynarodowym zespole
  • premie roczne, pakiet nagród indywidualnych

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy