Senior Python Developer 100% zdalnie

Power Media

Białystok, podlaskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Białystok

Nasz Klient, Software House specjalizujący się w machine learning i analizie danych (Data science), poszukuje kandydatów na stanowisko Python Developer, możliwość pracy w 100% zdalnie.

Firma wspiera Klientów zewnętrznych w zakresie interpretacji danych oraz ich optymalnym wykorzystaniu. Efektywne wykorzystanie tych informacji skutkuje zwiększeniem przychodów firmy, a także zoptymalizowaniem czasochłonnych procesów.

Lokalizacja: Białystok lub 100% zdalnie

Zakres obowiązków:

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny z rozwijanie platformy pozwalającej na stworzenie dowolnego procesu biznesowego w przestrzeni branży prawnej przez nietechnicznego użytkownika. Istnieje na rynku od 2015 roku i zyskuje coraz większe grono klientów, w tym globalnych graczy takich jak: Boeing czy T-Mobile. Jednocześnie jest narzędziem krytycznym, a jego poprawne działanie gwarantuje sprawny przepływ procesów w przedsiębiorstwie. Obsługuje różnego rodzaju zadania od wysyłania maili, przez wygenerowanie i podpis dokumentu aż po interakcje z użytkownikami, rejestrowanie rozmów telefonicznych czy weryfikację dokumentów tożsamości.

Techniczne projekt realizowany jest z uwzględnieniem dobrych praktyk deweloperskich, a w tym: konteneryzacja, continuous integration, infrastructure as a code. Praca w metodologii Scrum.

Klient oferuje:

  • Umowa oparta na B2B;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 14 000 – 21 000 netto +VAT;
  • Praca w 100% zdalna obecnie jak i w przyszłości;
  • Możliwość realnego wpływu na kształt projektu (możliwość wyboru technologii oraz wdrażania swoich pomysłów);
  • Pakiety szkoleniowe.

Wymagania:

  • 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość języka Python na zaawansowanym poziomie;
  • Znajomość Django Framework;
  • Doświadczenie w pracy z zespołem DevOps;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum B2).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media