Senior Project Manager

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za całościowe zarządzanie podległym projektem budowlanym oraz reprezentowanie Firmy wobec klienta, projektanta, podwykonawców, dostawców oraz odpowiednich służb i instytucji zewnętrznych.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowy Generalny Wykonawca specjalizujący się w projektach kubaturowych oraz przemysłowych.

Opis stanowiska

  • Całościowe zarządzanie podległym projektem budowlanym (projekty przemysłowe, biurowe, kubaturowe, laboratoryjne)
  • Reprezentowanie Firmy wobec klienta, projektanta, podwykonawców, dostawców oraz odpowiednich służb i instytucji zewnętrznych
  • Bieżąca współpraca z klientem na każdym etapie realizacji projektu
  • Odpowiedzialność za opracowanie Harmonogramu Realizacji Projektu oraz jego wykonanie
  • Budowanie zespołu zapewniającego realizację projektu zgodną z założeniami i zapewnienie jego spójności
  • Realizacja procesu administrowania kontraktem oraz zarządzania dokumentacją
  • Odpowiedzialność za prognozę wyniku i ostateczny wynik finansowy projektu
  • Zarządzanie podwykonawcami

Profil kandydata

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie Zarządzania Projektami biurowymi, przemysłowymi, laboratoryjnymi
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - preferowany kierunek Budownictwo
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Branżowa wiedza techniczna
  • Ukierunkowanie na finansowy sukces projektu
  • Wysoko rozwinięte umiejętności zarządzania projektem, koordynowania, delegowania zadań oraz ich egzekwowania

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • Praca w organizacji z bogatym portfelem zamówień
  • Stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce
  • Możliwość poszerzania doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page