Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży spożywczej, poszukujemy energicznej, zmotywowanej na osiąganie założonych celów osoby, na stanowisko Senior Product Manager.

Osoba na tym stanowisku zajmować się będzie:

- tworzeniem rocznych planów aktywności dla zarządzanej marki,
- opracowaniem i wdrażaniem strategii komunikacji marki, wyborem optymalnych kanałów komunikacji dla poszczególnych marek/ grup produktowych,
- współpracą z agencjami reklamowymi, briefingiem agencji na działania ATL/BTL,
- współpracą z innymi działami w firmie,
- tworzeniem strategii portfolio i architektury marki/kategorii,
- rozwojem nowych produktów (NPD),
- wspieraniem sprzedaży marki/ grupy produktowej,
- ustaleniem potrzeb i priorytetów badawczych,
- nadzorowaniem badań rynku oraz monitorowaniem rynku i konkurencji,
- zarządzaniem budżetem marketingowym.

Pracodawca oferuje:

- pracę w dynamicznym, młodym zespole,
- pracę z dobrze znanymi i atrakcyjnymi markami,
- wsparcie pracownika w rozwoju,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pakiet benefitów.

Wymagania

Kwalifikacje i umiejętności wymagane na tym stanowisku:

- co najmniej 6 letnie doświadczenie w dziale marketingu w branży spożywczej (preferowane w firmie produkcyjnej) poparte sukcesami,
- samodzielne zarządzanie marką lub grupą produktów, prowadzenie projektów,
- doświadczenie w przygotowaniu i prowadzeniu promocji marketingowych i sprzedażowych oraz we wprowadzaniu nowego produktu na rynek,
- doświadczenie w przygotowaniu komunikacji marketingowej (ATL),
- doświadczenie w zarządzaniu ludźmi,
- doświadczenie w zarządzaniu budżetem marketingowym,
- bardzo dobra znajomość jęz. niemieckiego lub angielskiego, mile widziana znajomość obu języków,
- biegła obsługa komputera.
Preferowane wykształcenie: wyższe ekonomiczne o profilu: handel, zarządzanie i marketing.

Prezentacja firmy

ARFA HR jest teamem pasjonatów i praktyków i to nas wyróżnia. <br/> <br/... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management