ManpowerGroup Sp. z o.o.

Senior Planista Łańcucha Dostaw

Miejsce pracy: Poznań, Września, Gniezno

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Realny udział w zmianach zachodzących w firmie
  • Możliwość tworzenia nowych rozwiązań
  • Możliwość rozwoju w dynamicznym środowisku
  • Szansa na udział w międzynarodowych projektach
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, konferencjach i targach
  • Rozbudowany pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, system premiowy)
  • Konkursy i prezenty przy każdej okazji do wspólnej radości dla pracowników i ich rodzin
  • Dofinansowanie choinkowe, wyprawki szkolne dla dzieci pracowników
  • Bezpłatny parking dla zmotoryzowanych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, techniczne lub na kierunku logistycznym
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Planisty w firmie produkcyjnej
  • Zdolności analityczne wraz z umiejętnością stosowania narzędzi statystycznych
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel - znajomość systemu SAP będzie niewątpliwym atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na bieżąca komunikację w tym języku.
  • Proaktywność w rozwiązywaniu problemów, wdrażaniu usprawnień oraz proponowaniu nowych rozwiązań
  • Umiejętność organizacji pracy - połączenie samodzielnej pracy analitycznej wraz z komunikacją z pozostałymi działami firmy w celu zbierania niezbędnych informacji do procesu planowania
  • Umiejętność analizowania i interpretacji danych biznesowych i statystycznych
  • Umiejętność posługiwania się niezbędnymi narzędziami pracy (MS Excel, SAP)

Zadania:

  • Przygotowywanie zestawień i analiz koniecznych do przygotowania planu produkcji, opracowania harmonogramu zamówień
  • Opracowywanie krótko-, średnio- i długoterminowych planów produkcji w oparciu o priorytety biznesowe oraz bieżące zapotrzebowanie rynku
  • Monitorowanie i analiza stanu zapasów surowców oraz półfabrykatów
  • Monitorowanie, jak i analiza stanów magazynowych wyrobów gotowych
  • Tworzenie harmonogramu produkcji (we współpracy z pozostałymi działami firmy)
  • Prowadzenie nadzoru nad realizacją planów produkcyjnych i sporządzanie raportów w oparciu o dane gromadzone w systemie SAP

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials