Opis stanowiska pracy

Firma specjalizuje się w tworzeniu dedykowanych aplikacji webowych, mobilnych oraz systemów wspierających procesy biznesowe w firmach produkcyjnych oraz usługowych, z dedykowanymi funkcjonalnościami. Wieloletnie doświadczenie pracujących w niej specjalistów i wprowadzanie do projektów technologii:

CakePHP/ Laravel/ PhalconPHP/ Dedykowany framework, Play Framework, AngularJs, MySQL/ PostgreSql, jQuery, Animate CSS, Bootstrap + Less, Kendo UI/ Inspinia, pozwolą Ci na ciągły rozwój i różnorodność.

Senior PHP Developer

Miejsce pracy: Sosnowiec

Software house współpracuje ze zróżnicowanymi klientami - zarówno z małych, średnich i dużych Przedsiębiorstw.

Czym będziesz się zajmować?

  • Tworzenie i wdrażanie nowych rozwiązań w oprogramowaniu, dostosowanych do klienta.
  • Tworzenie nowego oprogramowania na potrzeby klienta według dostarczonej dokumentacji.
  • Rozwijanie systemów o nowe rozwiązania.
  • Wspieranie i monitorowanie gotowych rozwiązań – dla stały klientów(nowe funkcjonalności i modyfikacja istniejących)

Rodzaje projektów które będziesz mógł współtworzyć:

· Aplikacje backend wspierające procesy biznesowe w firmach.

· Aplikacje typ e-commerce

· Aplikacje mobilne jako "końcówki" dla aplikacji wspierających procesy biznesowe

· Dedykowane aplikacje webowe

· Aplikacje typu API w standardzie Restful API

Wszystkie projekty oparte są u nas o PHP i Python.

Co oferujemy?

· Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę 9000zł. - 18000zł. brutto zależnie od umiejętności i doświadczenia lub B2B 10 000 – 20 000

· Szybką ścieżkę rozwoju

- już po przepracowaniu pierwszych 6 miesiącach rozmawiamy o Twoim wynagrodzeniu,

· Szkolenia w Polsce i w Wielkiej Brytanii

– Każdy pracownik ma wyznaczony target roczny i zestaw szkoleń do odbycia – ostatnie szkolenie, w którym uczestniczyli nasi pracownicy dotyczyło zabezpieczeń webowych.

· Multisport.

· Realny wpływ na projekt.

· Możliwość pracy hybrydowej

Workflow:

· Pełna specyfikacja na Confluence.

· Jasne i czytelne taski na Jira.

· Brak odrealnionych ludzi w sales :)

· Komunikacja głównie przez slack.

· Nie ma bezpośredniej komunikacji developer-klient.

· Team na projekt max 5 osób.

· Kontrola wersji GIT.

· Wsparcie kolegów w razie problemów.

· Standardy kodowania.

· Dbanie o czytelność kodu.

· Raz na miesiąc dzień szkoleń wewnętrznych.

· Cykle szkoleniowe

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?

· Umiejętność pracy z frameworkami PHP.

· Znajomość PH§PHP8, OOP.

· Znajomość MySQL.

· Znajomość PostgreSQL.

· Znajomość wzorców projektowych.

· Umiejętność pracy w architekturze MVC.

· Umiejętność tworzenia restAPI

· Podstawowa znajomość języka angielskiego

– będziesz go potrzebował do pracy z dokumentacją, taskami i komunikacji ze stroną brytyjską podczas spotkań Stand UP

Mile widziane:

· Znajomość Vue.Js.

· Znajomość Python.

· Znajomość Kotlin.

SZYBKI I PRZEJRZYSTY PROCES REKRUTACJI:

Prześlij swoje CV/Portfolio/Link do LinkedIn a możesz spodziewać się:

1. Telefonu od Kingi z działu HR (do72h od otrzymania CV), która przeprowadzi z tobą wstępną rozmowę.

2.Jeśli pozytywnie przejdziesz rozmowę z działem HR, czeka Cię spotkanie z naszym klientem bezpośrednio w firmie - rozmowa techniczna

3.No i na koniec, spodziewać się możesz oferty, bądź telefonicznego feedbacku z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji.

Jeśli czujesz, że pasujesz na to stanowisko to - ślij swoje CV Portfolio/Link do LinkedIn już teraz!

Prezentacja firmy

During Polska Sp. z o.o. (Nr Rej. Agencji 15357) – jest częścią holdingu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
9 000PLN - 18 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Programowanie / Analizy