Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Senior PHP Developera, dla naszego austriackiego Klienta. Firma oferuje globalną platformę usług informatycznych, wspierającą firmy cyfrowe i technologiczne.

Nasz austriacki klient istnieje od 2014 roku i jest znany z innowacyjnych pomysłów finansowych. Platforma firmy zajmuje się kryptowalutą, jednocześnie utrzymując ścisłą współpracę z usługami finansowymi, bankami i kilkoma platformami handlowymi.

Jako Senior PHP Developer będziesz pracować nad rozwiązaniami, które pomogą naszemu klientowi kontynuować pracę jako lidera na europejskim rynku wymiany kryptowalut oraz tworzyć zespół do szybko rozwijającego się projektu z udziałem start-upu FinTech.

Wymagania

Wymagania:

  • Minimum 7 letnie doświadczenie w zakresie systemów i metodologii rozwoju zaplecza
  • Bardzo dobra znajomość PHP Laravel Framework, MySQL i REST-API
  • Dobra znajomość działających systemów baz danych i optymalizacji baz danych
  • Duże doświadczenie w pisaniu i prowadzeniu testów
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w pełni zdalną
  • Prywatna opieka medyczna, karta multisport
  • Międzynarodowe środowisko pracy

Jesteśmy wrocławską firmą zajmująca się tworzeniem oprogramowania oraz specjalizującą się... w rekrutacji i outsourcingu kadrowym dla sektora IT. Prowadzimy projekty rekrutacyjne przede wszystkim dla firm z branży informatycznej, telekomunikacyjnej, elektronicznej oraz finansowej. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego stanowiska a także wyboru ścieżki rozwoju zawodowego w branżach: IT, telekomunikacji i pokrewnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy