Senior Packaging Engineer

Lublin, lubelskie

HAYS Manufacturing

Opis stanowiska pracy

Lublin
NR REF.: 1119084

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Senior Packaging Engineer.Miejsce pracy: Okolice Lublina (30km).

Osoba zatrudniona na tym stanowiskubędzie odpowiedzialna za wprowadzanie działań optymalizujących istniejące opakowania oraz rozwój nowych projektów opakowań. Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za opracowanie opakowania, grafiki oraz pilotaż projektu do momentu walidacji specyfikacji opakowania. Do jej zadań należy także: poprawa zarządzania projektami istniejących produktów, usprawnienie procesu zarządzania kartonem, opracowywanie specyfikacji technicznych, współpraca w ramach zespołu i rozwój współpracowników – techników ds. opakowań.

Od Kandydatów oczekujemywykształcenia wyższego oraz min. 5 lat doświadczenia zawodowego w obszarze opakowań na podobnym stanowisku. Wymogiem koniecznym jest bardzo dobra znajomość różnych materiałów opakowaniowych (karton, folia, tworzywa sztuczne) oraz znajomość programów typu Cape Pack i programów rysunkowych, jak również znajomość rynku opakowań. Poszukujemy Kandydatów z doświadczeniem w zarządzaniu projektami oraz biegłą znajomością języka angielskiego.

Nasz Klient oferujeatrakcyjne wynagrodzenie, opiekę medyczną.

Nasza dywizja specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm produkcyjnych. Prowadzimy... rekrutacje w dziedzinie zakupów, logistyki, technologii, produkcji, utrzymania ruchu, badania i rozwoju, jakości, optymalizacji procesów, zarządzania projektami, zarządzania zasobami ludzkimi.
Gwarancją naszego sukcesu jest przede wszystkim bardzo dobra znajomość rynku i rozbudowana sieć kontaktów, co pozwala na bardzo krótki czas trwania procesu.
Niewątpliwym atutem jest też obszerna, międzynarodowa baza kandydatów, która pozwala prowadzić selekcję na poziomie regionalnym zwiększając szanse sukcesu w poszukiwaniach.
W swojej działalności wykraczamy poza rekrutację: jesteśmy aktywnymi uczestnikami targów, konferencji, współpracujemy także z lokalnymi i ogólnopolskimi mediami.
Naszą misją jest pozyskiwać najlepszych specjalistów, oraz menedżerów z sektora w którym działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy.
Zespół Manufacturing dzięki rzetelnej wiedzy branżowej tworzy warunki do udanej długoterminowej współpracy.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria