Senior Packaging Development Engineer - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.

HRK S.A. dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z siedzibą w bliskiej okolicy Poznania, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Senior Packaging Development EngineerMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Prowadzenie i koordynowanie technicznych studiów wykonalności opakowań, złożonych projektów lub programów inicjatyw rozwojowych i marketingowych od briefu projektu przez wszystkie etapy rozwoju rozwiązań opakowaniowych aż do wprowadzenia produktu końcowego.
  • Kluczowy kontakt w zakresie opakowań we wszystkich zmianach - kwalifikacjach materiałowych, przepisach, opracowywaniu nowych materiałów, formatów i dostawców w celu zapewnienia zgodnych z potrzebami konsumentów rozwiązań opakowaniowych.
  • Bycie kluczowym kontaktem między funkcjami centralnymi, dostawcami materiałów, dostawcami maszyn i zakładami produkcyjnymi – teren działania Europa
  • Opracowanie i projektowanie nowych formatów opakowań, w tym kontrole patentowe oraz kwalifikacja i specyfikacja wszystkich potrzebnych materiałów
  • Prowadzenie wielu projektów związanych z opakowaniami od pomysłu do pełnego wdrożenia i zwiększenia skali (w tym przygotowanie wszystkich pomiarów materiałów opakowaniowych)
  • Koordynowanie i przeprowadzanie prób przerobowych materiałów opakowaniowych oraz kwalifikacja materiałów zgodnie z procesem produkcyjnym
  • Rozwiązywanie problemów związanych maszynami pakującymi. Szczególnie na styku maszyna-materiał
  • Optymalizacja interfejsu maszyna/materiał

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (techniczne/ekonomiczne/towaroznawstwo lub równorzędne) optymalnie w dziedzinie rozwoju opakowań, maszyn, materiałów opakowaniowych
  • Min. 7-10 lat praktycznego doświadczenia w obszarze rozwoju opakowań w międzynarodowym środowisku produkcyjnym FMCG
  • Doświadczenie w tworzeniu opakowań ekologicznych
  • Znajomość linii pakujących i procesów produkcyjnych oraz znajomość materiałów opakowaniowych (głównie tektura, materiały elastyczne, plastik, folie)
  • Obsługa pakietu MS-Office, w szczególności Power Point
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (z uwagi na międzynarodowe środowisko pracy język wykorzystywany w codziennej pracy)
  • Wysokie umiejętności interpersonalne umożliwiające pracę w różnych kontekstach kulturowych oraz umiejętność pracy zespołowej
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Gotowość do podróży służbowych (ok. 30% czasu pracy, kilkudniowe wyjazdy służbowe w Europie)

Nasz klient oferuje:

  • Pracę w międzynarodowej strukturze, wymarzone miejsce pracy dla pasjonatów opakowań
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia roczna tzw. 13stka
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Benefity: m.in. dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, firmowa biblioteka, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie wakacji dzieci, dofinansowanie do posiłków, dodatkowe dni wolne, elastyczny czas rozpoczynania pracy, możliwość pracy zdalnej w 50% + nowoczesne biuro, dogodny dojazd bezpłatnym autobusem (siedziba firmy mieści się pod Poznaniem), prywatny parking dla zmotoryzowanych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.