Oferta wyróżniona

Senior .Net Software Engineer

Wrocław, dolnośląskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Nasz klient jest jedną z najbardziej prestiżowych firm biotechnologicznych. Szukamy profesjonalistów, którzy są gotowi dołączyć do zespołu we Wrocławiu.

Oczekwania:

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w programowaniu w języku C#.
  • Gruntowna wiedza na temat tworzenia oprogramowania z C#.
  • Dobra znajomość projektowania obiektowego.
  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie informatyki lub porównywalne wykształcenie.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Obowiązki:

  • Wdrożenie oprogramowania zorientowanego na sieć i na chmurę w technologiach: C #, .NET Core, WebAPI, TypeScript, Angular 6, CSS, jQuery i Bootstrap.
  • Praca w międzynarodowym i interdyscyplinarnym zespole.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej według podanych procesów.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie.
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń.
  • Kursy językowe.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy