Senior Leasing Consultant (office)

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.

Naszym Klientem jest duża i stabilna spółka, prowadząca działalność consuktingową w zakresie zarządzania nieruchomościami.

Wzwiązku z rozwojem oddziału wrocławskiego poszukuję doświadczonej osoby na stanowisko:

Senior Leasing Consultant (office)Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Pozyskiwanie najemców oraz właścicieli nieruchomości i negocjacje umów najmu powierzchni biurowych w jezyku polskim oraz angielskim,
  • Bieżąca obsługa obecnych najemców,
  • Codzienna obsługa zapytań związanych z usługami firmy,
  • Tworzeniuekoncepcji przyciągania najemców oferowanych usług,
  • Koordynowanie procesu najmu przy negocjacjach bezpośrednich,
  • Współpraca z innymi działami oraz Zarządem spółki w zakresie prowadzonych projektów.

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku zdobyte w firmie consultingowej z branży nieruchomości,
  • Biegła dobra znajomość j. angielskiego (C1),
  • Doświadczenie w obszarze wynajmu powierzchni biurowych i tworzeniu koncepcji działań marketingowych skierowanych do potencjalnych najemców nieruchomości,
  • Wykształcenie wyższe - mile widziane kierunkowe bądź z obszaru ekonomii i finansów,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • Wysoki poziom zaangażowania w pracę,
  • Umiejętność budowania autorytetu,
  • Energia w działaniu,
  • Relacyjność.

Oferujemy:

  • Stawnowisko w dużej organizacji, znanej na rynku,
  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia: umowa o pracę, wynagrodzenie podstawowe, premie kwartalne i roczne, szkolenia managerskie, benefity (karta sportowa, ubezpieczenia na życie, opieka medyczna),
  • Duże możliwości rozowju, awansu, pozyskiwania wiedzy z nowych obszarów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.