Senior Java Developer

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Do naszego Klienta, będącego dostawcą internetowych rozwiązań biznesowych, z siedzibami w Szwajcarii, Niemczech i Polsce, poszukujemy utalentowanego Senior Java Developera.

Usługi klienta obejmują consulting, e-commerce, marketing internetowy, UX, hosting czy development. Masz okazję tworzyć rozwiązania cyfrowe dla największych firm, takich jak Mercedes Benz czy Credit Suisse.

Stack technologiczny: Java 8-11, Kotlin, Hybris 18-11, AEM, Spring Boot.

Zadania, jakie czekają na stanowisku:

  • programowanie backend wymagających witryn i usług internetowych premium,
  • przeglądy kodu i środki kontroli jakości
  • współpraca z zespołem w rozwiązywaniu problemów,
  • weryfikowanie i wdrażanie zmian.

Wymagania:

  • min. 4-letnie doświadczenie w programowaniu Java,
  • dobra znajomość frameworka Spring,
  • doświadczenie z usługami sieciowymi,
  • profesjonalna wiedza w zakresie tworzenia oprogramowania,
  • umiejętność pisania testów jednostkowych,
  • znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • doświadczenie z Hybris
  • doświadczenie w pracy z Adobe AEM,
  • znajomość języka niemieckiego

Firma oferuje:

  • Stabilną współpracę na podstawie umowy o pracę (podwyższone koszty uzyskania przychodu) lub B2B
  • Roczne premie
  • Jubileuszowe premie na 2, 5, 10 i 15 lat pracy
  • Elastyczny godziny pracy (start 6:30-10:30)
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego: Szkolenia i Certyfikacje
  • Pracę międzynarodowym środowisku
  • Imprezy integracyjne
  • Lenie i zimowe wyjazdy firmowe
  • Lekcje j. niemieckiego
  • Karta Multisport
  • Prywatna Opieka Medyczna
  • Oryginalna szwajcarska czekolada
  • Nowoczesne biuro w ścisłym centrum Wrocławia
  • W czasie pandemii możliwość pracy 100% zdalną, potem min. 2-3 dni  tygodniu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media