Senior Java Developer

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Nasz klient: Międzynarodowy software house, który realizuje projekty na potrzeby własne oraz potrzeby klientów.

Opis stanowiska:

Jako Starszy Programista Java z pasją i zaangażowaniem będziesz tworzyć aplikacje w branży finansowej oraz pracować w międzynarowym zespole w oparciu o zwinne metodyki i profesjonalny proces wytwarzania oprogramowania. Będziesz mieć możliwość rozwijania się w obszarze One Click Deployment, Clean Code, Behavior Driven Development, Automation First itp. Praca odbywa się w międzynarodowych zespołach w oparciu o nowoczesne metodyki oraz daje duże możliwości pogłębiana wiedzy technicznej, biznesowej oraz umiejętności interpersonalnych.

Wymagania wobec kandydatów:

• ponad 5-letnie komercyjne doświadczenie w tworzeniu systemów w oparciu o technologie
Java / JEE;
• umiejętność programowania w technologii Java z wykorzystaniem Spring i Hibernate;
• dobra, praktyczna znajomość technologii webowych (np. JavaScript, Angular, jQuery,
JSP, JSF, Struts, XML, Web Services, Servlets);

• praktyczna znajomość produktów bazodanowych (np. Oracle/SQL Server);
• płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Firma oferuje:
• szkolenia zawodowe i językowe;
• benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet
ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
• abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit;
• możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy
twórczej;
• elastyczny czas pracy;
• wsparcie w relokacji;
• wyjazdy integracyjne;
• bezpłatne miejsca parkingowe;
• umowę o pracę na czas nieokreślony (bez okresu probnego).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media