Senior Java Developer (ze znajomością j. niemieckiego)

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Klient: Software House, od ponad 10 lat wspiera głównie małe i średnie przedsiębiorstwa, oferując im rozwiązania informatyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb. Jako eksperci oferują kompleksowe usługi, takie jak analiza istniejących rozwiązań, doradztwo informatyczne, wdrożenie integracja, rozwój i wsparcie powdrożeniowe. Od początku istnienia firmy pracują w modelu 'nearshore' i realizują projekty zagranicznych partnerów z dużym zaangażowaniem. Firma specjalizuje się w projektach na rynki niemieckojęzyczne (głównie z branży ubezpieczeniowej).

Razem ze swoim wykwalifikowanym zespołem, budują przyszłość firmy, dlatego szczególne ważne jest dla nich, aby pracownicy mieli wpływ na podejmowanie decyzji. Firma wspiera swoich pracowników w spełnianiu ambicji zawodowych i rozwoju dalszej ścieżki kariery. Każde osobiste zaangażowanie w działalność firmy jest doceniane i ma odzwierciedlenie w jej funkcjonowaniu. Tutaj możesz mieć wpływ na rozwój projektu oraz całej organizacji!

Lokalizacja biura: Wrocław (Centrum)

Model pracy: 100% zdalny, hybrydowy lub stacjonarny (wg preferencji).

Stack technologiczny: Java 8/11, Framework j-bit wewnętrznym frameworkiem firmy msg. Eclipse, Git, Maven, Jenkins, Nexus, SonarCloud, Spring, Docker DB: DB2, PostgreSQL, Application Server: Jboss i WebSphere.

Projekt: Produkt klienta z branży ubezpieczeniowej, który dotyczy ubezpieczeń majątkowych. Praca w obrębie całego cyklu życia polisy, od utworzenia, edycje, zawieszenie, usunięcie wraz z integracją z innymi komponentami.

Metodologia: Daily developerskie, Weekly całego projektu. Zadania na kanbanowym boardzie. W planach jest utworzenie retrospektywy oraz regularne code review.

Zespół liczy ok. 15 osób: 5 Developerów (Mid/Senior), 3 Testerów, 1 Architekt, kilku Analityków Bizesowych.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i tworzenie modułów systemu
  • Integracja systemów (Web Services)
  • Tworzenie dokumentacji
  • Testy i inspekcje kodu
  • Korekty błędów w systemie

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w tworzeniu systemów informatycznych w języku Java
  • Dobra znajomość technologii: Spring, Web Services, SQL
  • Samodzielność w działaniu
  • Kreatywność, umiejętność poszukiwania rozwiązań
  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy zgodnie z uznanymi metodologiami software developmentu
  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (KUP 80%) lub B2B
  • Możliwość pracy 100% zdalnej, hybrydowej lub stacjonarnej (wg preferencji)
  • Praca nad projektami dla globalnych firm ubezpieczeniowych
  • Swobodna, niekorporacyjne atmosfera
  • Elastyczne godziny
  • Sprzęt na Home Office: laptopy, 2 monitory (plus uchwyty), stacje dokujące, ergonomiczne krzesła
  • Indywidualny budżet szkoleniowy (kwota jest uzależniona od poziomu doświadczenia i stażu w firmie, dla seniora przychodzącego do firmy jest to 5 700zł i z każdym rokiem rośnie)
  • Budżet na sprzęt (9 000 zł)
  • Lekcje j. niemieckiego (wliczane do czasu pracy)
  • Dodatkowe lekcje j. angielskiego
  • 30 dni płatnego urlopu przy umowie o pracę
  • System poleceń (polecisz kogoś do pracy – zarabiasz)
  • Kulinarne dni w biurze
  • Imprezy oraz wyjazdy integracyjne
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Wyjazdy na konferencje
  • Karta Multisport
  • Prywatna opieka medyczna w INTER Polska
  • Ubezpieczenie na życie w Allianz
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media