Senior Java Developer (remote work)

Power Media

Katowice, śląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Katowice

Oferta dotyczy firmy z niemieckim kapitałem, która zajmuje się tworzeniem oprogramowania „szytego na miarę”, analizą biznesową, wsparciem IT i szeroko pojętym consultingiem dla wiodących globalnych firm, ale także star-upów. Specjalizują się głównie w sektorze finansowym (bankowość, giełda, fundusze inwestycyjne), ale też branża energetycznej i automotive.

Miejsce pracy: Wrocław lub 100% zdalnie.

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z doświadczonym zespołem Developerów, Architektów oraz Inżynierów Wymagań,
  • Wdrażanie nowych funkcjonalności, zmian oraz analiza i naprawa defektów,
  • Praca zgodna z najwyższymi standardami i wytycznymi dotyczącymi kodowania,
  • Dbanie o jakości kodu,
  • Analiza wydajności i pamięci.

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie związane z tworzeniem oprogramowania i projektowaniem architektury przy użyciu Java,
  • Doświadczenie w pracy z bazą danych SQL (Oracle),
  • Otwartość na pracę z różnorodnymi technologiami,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (codzienna praca)
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne lub pokrewne),

Mile widziane:

  • Znajomość języka niemieckiego,
  • Znajomość: C#, C++, Silverlight, WPF, Angular,
  • Doświadczenie z branży finansowej lub bankowiej.

Klient oferuje:

  • Stabilne, długofalowe zatrudnienie na podstawie umowy B2B,
  • Ciągłość projektów,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Elastyczne godziny pracy (core hours: 9:00-15:00)
  • Możliwość pracy stacjonarnej, hybrydowej lub 100% zdalnej,
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
  • Pracę w doświadczonym zespole, wymiana wiedzy technicznej w firmie,
  • Realny wpływ na rozwój projektu.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media