Senior Java Developer (Hybris)

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Do naszego Klienta, będącego dostawcą internetowych rozwiązań biznesowych, z siedzibami w Szwajcarii, Niemczech i Polsce, poszukujemy utalentowanego Senior Java Developera.

Usługi klienta obejmują consulting, e-commerce, marketing internetowy, UX, hosting czy development. Masz okazję tworzyć rozwiązania cyfrowe dla największych firm, takich jak Mercedes Benz czy Credit Suisse.

Developer dołączy do scrumowego zespołu, pracującego nad projektem dotyczącym platformy e-commerce dla dużego sportowego szwajcarskiego sklepu. Zadaniem zespołu jest wsparcie klietna w tworzeniu oraz modyfikowaniu platformy sklepu internetowego, w tym różnych usług, takich jak m.in. program lojalnościowy. 80% czasu stanowi rozwój nowych funkcjonalności.

Stack technologiczny: Java 1.8, Hybris 18-11 (planned to upgrade soon), Frontend on rest interfacecs, Docker tool used for enviroment set up, Oracle database

Zakres obowiązków:

  • Rozwój serwisów e-commerce
  • Przegląd kodu i kontrola jakości
  • Poszukiwanie rozwiązań problemów wraz z zespołem
  • Weryfikacja, ocena i realizacja zmian
  • Aktywne proponowanie nowych rozwiązań klientom

Wymagania:

  • Ponad 4-letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w języku Java (preferowane najnowsze wersje)
  • Doświadczenie w pracy z Hybris /SAP Commerce
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

Firma oferuje:

  • Stabilną współpracę na podstawie umowy o pracę (podwyższone koszty uzyskania przychodu) lub B2B
  • Roczne premie
  • Jubileuszowe premie na 2, 5, 10 i 15 lat pracy
  • Elastyczny godziny pracy (start 6:30-10:30)
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego: Szkolenia i Certyfikacje
  • Pracę międzynarodowym środowisku
  • Imprezy integracyjne
  • Lenie i zimowe wyjazdy firmowe
  • Lekcje j. niemieckiego
  • Karta Multisport
  • Prywatna Opieka Medyczna
  • Oryginalna szwajcarska czekolada
  • Nowoczesne biuro w ścisłym centrum Wrocławia
  • W czasie pandemii możliwość pracy 100% zdalną, potem min. 2-3 dni  tygodniu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media