Senior IT Auditor

Katowice, śląskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego Klienta w Katowicach szukamy osoby na stanowisko Senior IT Auditor

Będziesz odpowiedzialny za:

- kontrolę bezpieczeństwa.

- przeprowadzanie audytów IT.

- tworzenie nowych technik audytowych.

Jesteś idealną osobą jeżeli:

- masz minimum 3 lata doświadczenia w obszarze IT Security lub Audytu IT.

- dobrze znasz rozwiązania z obszaru Infrastruktury IT (systemy, sieci, technologie mobilne, chmura).

- chcesz się rozwijać w kierunku audytu IT.

- posługujesz się j. angielskim na poziomie komunikatywnym (B2).

Klient oferuje:

- umowę o pracę.

- szeroki pakiet benefitów.

- możliwość pracy zdalnej.

- budżet szkoleniowy.

- szerokie mozliwości rozwoju w najnowszych narzędziach.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy