Senior Frontend Developer

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Poszukujemy Senior Frontend Developera, który dołączy do wizjonerskiego zespołu programistów, dążącego do wprowadzania innowacji i kierowania ewolucją e-commarce. Nasz klient to zgrany, młody i profesjonalny zespół zlokalizowany we Wrocławiu i Szwecji. Szukamy osoby ambitnej, chcącej wykorzystać dotychczasowe umiejętności, a także uczyć się i rozwijać.

Będziesz kluczowym graczem w działaniach frontendowych na kompleksowej platformie handlowej opartej na danych dla B2B i B2C. Wizja firmy to pomoc markom modowym i live-stylowym w wywieraniu większego wpływu, dając im narzędzia do obsługi jednej potężnej platformy.

Lokalizacja: okolice placu Jana Pawła II

Angielski jest językiem roboczym w firmie, więc wymagana jest jego biegła znajomość.

Technologie zespołu Frontend:

  • React, Redux/MobX
  • TypeScript
  • Webpack/Parcel
  • PostCSS, CSS Modules, css-in-js, HTML5
  • JavaScript ES6 ES7
  • js
  • e2e testing: Cypress.io
  • RWD
  • GitHub, CircleCI, Trello, Heroku, Digital Ocean, Slack

Zadania:

  • opracowanie nowych funkcji,
  • utrzymanie, ulepszanie istniejącego produktu,
  • praca w rozproszonym, asynchronicznym, anglojęzycznym środowisku,
  • aktywnie uczestnictwo w planowaniu, projektowaniu i wdrażaniu systemów,
  • myślenie całościowe o dostarczaniu wartości klientom (pomoc w ulepszaniu wszystkich warstw),
  • praca w lean/agile (Scrum),
  • trenowanie i rozwijanie umiejętności młodszych kolegów.

Czego możesz oczekiwać:

  • Atrakcyjna pensja oparta na umiejętnościach, doświadczeniu i potencjale.
  • Możliwość rozwoju umiejętności dzięki współpracy z silnymi międzynarodowymi markami przy innowacyjnych projektach.
  • Praca z wybranym sprzętem.
  • Budżet i dni wolne na uczestnictwo w programach edukacyjnych, konferencjach i spotkaniach.
  • Elastyczna, wyjątkowa, nieformalna atmosfera z mnóstwem pozytywnych wibracji.
  • Wsparcie doświadczonych i pomocnych współpracowników oraz swoboda tworzenia.
  • Piękne biuro we Wrocławiu (oraz możliwość odwiedzenia równie pięknego biura w marinie na zielonej wyspie w centrum Sztokholmu).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media