Senior Frontend Developer

Hays Poland

Wrocław, dolnośląskie

Hays Poland

Wrocław
Wrocław
NR REF.: 1106048

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Wrocław
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: 30 miesięcy
Stawka: do 800 zł/manday

OPIS STANOWISKA:
  • Praca w zespole programistów przy tworzeniu zaawansowanych systemów wideo-monitoringu
  • Implementacja zadań w języku Javascript z użyciem frameworka Angular 2/4
  • Definiowanie zadań programistycznych na podstawie wymagań
  • Tworzenie dokumentacji projektowej
  • Praca w zespole scrumowym

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
  • Min. 3-4 letnie doświadczenia w programowaniu w systemów webowych frontendowych
  • Potwierdzonego uczestnictwa w komercyjnych projektach frontendowych
  • Doświadczenia w pracy z dużymi i złożonymi systemami, aplikacjami webowymi/mobilnymi
  • Wykształcenia wyższe techniczne lub ostatnie lata studiów
  • Zainteresowania innowacyjnymi technologiami, standardami webowymi
  • Znajomości Angular 2/4, Typescript, Rx, Flux/Redux, Webpack
  • Znajomości technologii REST API, AJAX, Websocket, RPC
  • Znajomości HTML5/CSS3, Google Material Design, BEM
  • Dużej wiedzy i doświadczenia w testowaniu kodu, testowaniu Unit/E2E, Karma/Jasmine, Protractor, Webdriver.io
  • Dobrej znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
  • Odpowiedzialności i samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętności pracy w zespole, chęci zdobywania i dzielenia się wiedzą

MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE:
  • Doświadczenie z Docker, Rancher, Jenkins, CI/CD,

OFERUJEMY:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport,
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland