Frontend Developer

HEYGUYS Sp. z o.o.

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Heyguys sp. z o.o. – nowopowstały oddział niemieckiej agencji Web-Development szuka nowej osoby na pokład w swoim biurze.

Senior Frontend Developer

Miejsce Pracy: Sosnowiec

Szukamy Ciebie jeśli:

  • możesz pochwalić się bardzo dobrą znajomością języka JavaScript, HTML5 i CSS3
  • masz doświadczenie w używaniu i modyfikacjach w Wordpress, a idealnie także jeśli miałeś/miałaś styczność z Angularem,
  • umiesz używać GIT / Bitbucket,
  • nie są Ci obce zagadnienia optymalizacji i skalowania,
  • masz minimum 3-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • posiadasz dużą motywację do pracy
  • swobodnie potrafisz porozumieć się w języku angielskim lub niemieckim

Idealnie jeśli:

  • znajomość Vue.js,
  • znajomość React,
  • znajomość LESS lub SASS,
  • znajomość AWS,
  • masz doświadczenie w pracy z bazami danych np. MySQL, MariaDB

Twoim zadaniem, będzie m.in.:

  • projektowanie, utrzymanie, rozwój i optymalizacja aplikacji,
  • tworzenie backendu oraz frontendu,
  • dbanie o wydajność i bezpieczeństwo aplikacji,
  • dostarczanie dobrej jakości przejrzystego kodu,
  • dbanie szczególnie o poprawność kodu i działanie aplikacji na różnych urządzeniach i przeglądarkach,
  • współpraca z oddziałem w Niemczech (codzienna komunikacja)

Oferujmy Ci:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę lub B2B zależnie od preferencji,
  • wyjazdy do Monachium (siedziba macierzystej firmy),
  • realny wpływ na rozwój projektu,
  • niekorporacyjny charakter pracy,
  • możliwość pracy zdalnej w ustalonym czasie po odbyciu okresu próbnego,
  • pracę w godzinach 9-17,
  • pracę w małym zespole, który dopiero się rozwija,
  • biuro z dala od centrum bez żadnych problemów z dojazdem i parkingiem

Jeśli masz wątpliwości czy spełniasz wszystkie powyższe wymagania – nie zastanawiaj się – wyślij nam CV także, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami telefonicznie lub poprzez e-mail.

Prezentacja firmy

Jesteśmy szybko rozwijającą się agencją interaktywną. Specjalizujemy się... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
7 000PLN - 13 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Project Management, Praca Inne, Praca Inżynieria