Senior Front-End Developer

Hays Poland

Wrocław, dolnośląskie

Hays Poland

Wrocław
Wrocław
NR REF.: 1103983

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta – lidera tworzącego produkty dla operatorów telekomunikacyjnych oraz Video Security - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Wrocław

Stosunek pracy: Współpraca B2B

Zadania:
  • Praca w zespole programistów przy tworzeniu zaawansowanych systemów
wideo-monitoringu,
  • Implementacja zadań w języku JavaScript z użyciem frameworka Angular 2/4,
  • Definiowanie zadań programistycznych na podstawie wymagań,
  • Tworzenie dokumentacji projektowej.

Wymagania:
  • Min. 3-4 letnie doświadczenie w programowaniu w systemów webowych frontendowych,
  • Potwierdzone uczestnictwo w komercyjnych projektach frontendowych,
  • Doświadczenie w pracy z dużymi i złożonymi systemami, aplikacjami webowymi/mobilnymi,
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ostatnie lata studiów,
  • Zainteresowanie innowacyjnymi technologiami, standardami webowymi,
  • Znajomość Angular 2/4, Typescript, Rx, Flux/Redux, Webpack, REST API, AJAX, Websocket, RPC, HTML5/CSS3, Google Material Design, BEM,
  • Wiedzy i doświadczenie w testowaniu kodu, testowaniu Unit/E2E, Karma/Jasmine, Protractor, Webdriver.io
  • Dobra znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość pracy z utalentowanymi ludźmi w przyjemnym otoczeniu;
  • współpracę w międzynarodowym środowisku;
  • rozwój umiejętności i wiedzy specjalistycznej;
  • benefity: pakiet medyczny i sportowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland