Senior Financial Controller

Gi Group Poland S.A.

Tomaszów Mazowiecki, łódzkie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Koordynacja zamknięcia na koniec miesiąca
  • Sporządzanie miesięcznych raportów zarządczych
  • Monitorowanie wydajności i KPI
  • Wiodąca rola w budżetowaniu i prognozowaniu Zakładu
  • Nadzór nad standardowymi kalkulacjami kosztów i wskaźników kosztów ogólnych, wycenami zapasów na koniec roku
  • Ścisła współpraca z księgowymi w celu zapewnienia dokładności prowadzenia ksiąg rachunkowych
  • Zarządzanie projektami w obszarze finansów i księgowości (optymalizacje)
  • Utrzymanie i doskonalenie wewnętrznych procesów finansowych
  • Wsparcie rozwoju systemu ERP dla modułów finansowych
  • Wspieranie procesu decyzyjnego w zakresie tworzenia nowych projektów inwestycyjnych oraz kontroli inwestycji
  • Aktywne uczestnictwo w procesach skarbowych, w tym raportowanie przepływów pieniężnych, planowanie i współpraca z lokalnymi bankami, firmami leasingowymi i innymi partnerami finansowymi

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Wykształcenia wyższego, preferowane kierunki studiów: finanse, rachunkowość, controlling, ekonomia, matematyka
  • Minimum 4 lata doświadczenia w controllingu - mile widziane działy branży produkcyjnej
  • Znajomości języka angielskiego - pozwalająca na swobodną komunikacje
  • Znajomości ustawy o rachunkowości i MSSF
  • Bardzo dobra znajomości zagadnień księgowych, przepisów podatkowych
  • Doskonałej znajomości SAP, Excel, Word i Power Point
  • Wysokich umiejętności interpersonalnych i analitycznych

CO OFERUJEMY?

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z naszym klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • Pracę od poniedziałku do piątku (08:00-16:00)
  • Benefity: premie świąteczne, wczasy pod gruszą, prywatną opiekę medyczną
  • Pracę stacjonarną w lokalizacji: Tomaszów Mazowiecki

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.