Senior Financial Analyst

Michael Page

Gdańsk, pomorskie

Michael Page Michael Page

  • Międzynarodowa firma produkcyjna z branży automotive
  • Możliwość rozwoju w kontolingu w produkcji

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej będącej liderem w swojej kategorii, poszukujemy doświadczonego, kompetentnego i zmotywowanego Kandydata na stanowisko Senior Financial Analyst

Opis stanowiska

  • Budżetowanie, prognozowanie i szeroko rozumiane planowanie finansowe (dla wybranego biznesu), z uwzględnieniem analizy i wyjaśniania odchyleń;
  • Przygotowywanie analiz finansowych wspierających biznes w decyzjach odnośnie cen, kosztów standardowych, odchyleń od cen ewidencyjnych, rezerw itd.;
  • Kontrola kosztów inwestycji;
  • Przygotowanie, analiza i interpretacja danych statystycznych i księgowych pod kątem prawidłowości danych, wiekowania i wprowadzenia akcji korygujących;
  • Udział w zamknięciu miesiąca oraz raportowania wyniku finansowego i kapitału obrotowego firmy;
  • Współpraca z Plant Controllerem i Finance Manager;
  • Rozwój systemu raportowania i kontroli finansowej.

Profil kandydata

  • Wykształcenie kierunkowe (finanse i rachunkowość, ekonomia lub pokrewne);
  • co najmniej roczne doświadczenie w pracy w controllingu;
  • dobra wiedza z obszaru rachunkowości finansowej (poparta doświadczeniem w księgowości/Big4) i zarządczej;
  • dobra znajomość języka angielskiego (poziom B1+/B2);
  • Wysokie umiejętności narzędziowe, w tym zaawansowana znajomość MS Excel oraz doświadczenie w pracy na systemach klasy ERP (preferowana znajomość Oracle);
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, interpersonalne, samodzielność, dobra organizacja pracy własnej i zaangażowanie.

Oferujemy

  • Realne możliwości rozwoju w obszarze kontrolingu w międzynarodowej firmie będącej globalnym liderem w produkcji w swojej kategorii;
  • Duża ekspozycja na klienta wewnętrznego (biznes);
  • Stabilne zatrudnienie w organizacji o wysokich standardach pracy;
  • Usystematyzowany proces wdrożenia;
  • Możliwość pracy zdalnej 2 dni w tygodniu;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premia roczna i szeroki pakiet benefitów.
  • Miejsce pracy: Tczew
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gdańsk
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page