Senior Direct Buyer - rekrutacja online

HRK S.A.

Wrocław, łódzkie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla mojego Klienta, lidera w branży elektronicznej poszukuję:

Senior Direct BuyerMiejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Budowanie i kształtowanie strategii zakupowych
  • Przygotowanie zapytań ofertowych i odpowiedzialność za proces wyboru dostawcy
  • Prowadzenie negocjacji warunków współpracy oraz umów handlowych zarówno z dostawcami krajowymi, jak i zagranicznymi
  • Szukanie optymalizacji kosztowych w podległych kategoriach zakupowych
  • Analiza rynku pod kątem poszukiwania potencjalnych dostawców dla wybranych kategorii i wdrażanie ich do biznesu
  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z obecnymi dostawcami

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
  • Bardzo wysoko rozwinięte kompetencje negocjacyjne i analityczne;
  • Doświadczenie w koordynowaniu projektów zakupowych;
  • Elastyczność, własna inicjatywa i proaktywność w postawie i codziennej pracy;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych w tym m. in.:
    • Karta luch-pass – 300 zł/miesiąc
    • Bony Sodexo
    • Dofinansowanie do kursów językowych
    • Pakiet medyczny Luxmed lub Medicover
    • Świadczenia socjalne
    • Zniżki na produkty BOSH i Siemens
    • Ubezpieczenie
    • I wiele innych
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.