Senior Customer Marketing Specialist with Hungarian (social media)

Gi Group Poland S.A.

Gdańsk, pomorskie

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Dzięki strategicznym partnerstwom działa w 58 krajach, w tym w 31 bezpośrednio. Jest obecna w Europie, Azji, Amerykach oraz w Afryce. W Polsce agencja świadczy usługi od 2007 roku, intensywnie rozwijając działalność i zakres współpracy z biznesem, budując rynek usług HR. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Gi Group przygotowuje i wdraża programy szkoleniowe. Wspiera Klientów w zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradza w obszarze polityki zatrudnienia i optymalizacji kosztów w obszarze HR.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: nr 2010.

Miejsce pracy: Gdańsk
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kontakt telefoniczny i mailowy nowymi oraz bieżącymi klientami (agencjami lub reklamodawcami)
  • Dbanie o pozytywną opinię oraz doświadczenia klienta
  • Zarządzanie i analizowanie profilem klientów, które ma na celu wzrost przychodów
  • W ramach zakresu i obszaru wiedzy udzielanie pomocy przed- i posprzedażowej dla wszystkich produktów
  • Wykorzystanie różnorodnych narzędzi, aby móc właściwie komunikować się i prowadzić biznes
English:
  • Contacting new and existing clients (Agencies or Advertisers) via phone, chat and email on a daily basis, identifying sales opportunities and providing these businesses with the best solution for their business goal
  • Improve client’s experience by driving optimal and appropriate product adoption
  • Manage a portfolio of clients with responsibility for growing revenue
  • When within scope and area of knowledge, provide pre and post-sales assistance for all applicable products
  • Produce success stories from advertisers who have had success in growing their business by using the products
  • Use a variety of tools to be able to properly communicate and drive Advertiser’s business to success

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • 3+ lat doświadczenia w marketingu lub sprzedaży online
  • Biegłego poziomu języka węgierskiego w mowie i piśmie
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Znajomości pakietu MS Office
English:
  • Over 3 years’ experience in digital marketing or online sales organization
  • Proficient level of Hungarian language with excellent communication skills
  • English language on B2 level minimum
  • Knowledge of MS Office and use of voicemail and electronic mail systems

CO OFERUJEMY?

  • Kompleksowe szkolenia produktowe i rozwojowe szkolenia w miejscu pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w godzinach 09:00 - 17:00. Możliwość przejścia na system 8:00-20:00
  • Wewnętrzne szkolenia i możliwości dalszego kształcenia w wewnętrznych strukturach firmy
  • Możliwości awansu w naszej międzynarodowej firmie
  • Stałe wynagrodzenie podstawowe 9000 zl brutto/mc + do 1500 zł premii/mc
  • Pakiet relokacyjny
  • Wysoce zmotywowany i zaangażowany zespół o płaskiej hierarchii i nieformalnej kulturze
  • Świetne biuro z nowoczesnymi stanowiskami pracy, a także darmowe napoje i regularnie świeże owoce
  • Prywatna medyczna opieka zdrowotna
English:
  • Permanent full job contract with our client
  • Comprehensive product training and intensive training-on-the-job
  • Flexible planning of working hours for a good work-life-balance
  • Internal training and further education possibilities via our campus
  • Advancement opportunities in our international company
  • Fixed basic remuneration 9000 PLN gross p/m and attractive bonus to 1500 PLN gross p/m
  • Highly motivated and dedicated team with flat hierarchies and informal culture
  • Great office with modern workplaces as well as free drinks and regularly fresh fruit as a little extra motivation
  • Private medical healthcare

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy

Czy chcesz otrzymywać oferty pracy na podobne stanowiska?

Utwórz powiadomienie e-mail

Zapisani kandydaci otrzymują informacje jako pierwsi.

Podziel się ze znajomymi