Senior Consultant/ Team Leader

53-332 Wrocław, dolnośląskie

Relyon Recruitment (pl)

Opis stanowiska pracy

• Rekrutacją kandydatów w obszarze Finansów/ SSC/ BPO na różne poziomy ról,
• Budowaniem pozytywnych relacji z kandydatami oraz rekomendowaniem najlepszych z nich dla klientów,
• Zarządzaniem rozwojem kariery kandydatów,
• Tworzeniem indywidulanych projektów szytych na miarę potrzeb klienta,
• W zależności od ścieżki kariery: koordynacją pracy zespołu lub projektu rekrutacyjnego.

Wymagania

• Doświadczenia w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (min. 3 lata – warunek konieczny),
• Entuzjazmu, zaangażowania i nastawienia na realizację celów,
• Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, inne języki mile widziane.
• Doświadczenia w zarządzaniu zespołem lub predyspozycje liderskie (mile widziane).

Relyon Recruitment to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm... konsultingowych świadczących usługi rekrutacyjne i optymalizujące działanie przedsiębiorstwa.

Kilkanaście lat doświadczenia w rekrutacji talentów dla Klientów korporacyjnych oraz rozbudowana sieć kontaktów biznesowych sprawia, że współpraca z nami jest wyjątkowo skuteczna i wartościowa. Efektywnie budujemy relacje z Klientami i Kandydatami i opieramy je na indywidualnym podejściu, profesjonalnej analizie potrzeb i wsparciu konsultingowym. Dbamy o to, aby być najbardziej wartościowym partnerem biznesowym w rozwoju firm, których wspieramy w tym, by ich pozycja lidera była budowana w oparciu o pozyskanie z rynku kluczowych talentów stworzyliśmy. Odpowiadając na potrzeby współpracujących z nami przedsiębiorstw, stworzyliśmy 3 główne specjalizacje:
RELYON IT & TELECOM
RELYON SALES & MARKETING
RELYON FINANCE & ACCOUNTING
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Finanse , Praca HR / Kadry / Rekrutacja