Senior Construction Project Manager

Katowice, śląskie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Osoba na stanowisku Senior Construction Project Managera będzie odpowiedzialna m. in. za proces przetargowy, prowadzenie budowy oraz przekazanie ukończonych obiektów wraz z niezbędnymi pozwoleniami dla Klientów.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowy deweloper z branży przemysłowej, który aktualnie poszukuje osoby na stanowisko Senior Construction Project Managera w woj. śląskim.

Opis stanowiska

  • Pełna odpowiedzialność za realizację projektu
  • Przygotowywanie budżetów
  • Odpowiedzialność za koordynację procesu przetargowego
  • Tworzenie zamówień dla dostawców
  • Sprawdzanie i przetwarzanie otrzymanych faktur
  • Odpowiedzialność za prowadzenie budowy
  • Tworzenie harmonogramów i odpowiedzialność za dotrzymywanie terminów
  • Przeprowadzanie regularnych kontroli bezpieczeństwa na budowie
  • Utrzymywanie kosztów budowy w uzgodnionym budżecie
  • Przekazywanie ukończonych obiektów wraz z niezbędnymi pozwoleniami dla Klientów

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe o profilu budowlanym
  • Umiejętności techniczne
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy na obiektach przemysłowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Umiejętność samodzielnej pracy

Oferujemy

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie zagranicznej
  • Możliwość dalszego rozwoju kariery
  • Aktrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wraz z rozbudowaną strukturą premiową

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie