Senior Construction Project Manager

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku Senior Construction Project Managera będzie odpowiedzialna m. in. za proces przetargowy, prowadzenie budowy oraz przekazanie ukończonych obiektów wraz z niezbędnymi pozwoleniami dla Klientów.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowy deweloper z branży przemysłowej, który aktualnie poszukuje osoby na stanowisko Senior Construction Project Managera w woj. śląskim.

Opis stanowiska

  • Pełna odpowiedzialność za realizację projektu
  • Przygotowywanie budżetów
  • Odpowiedzialność za koordynację procesu przetargowego
  • Tworzenie zamówień dla dostawców
  • Sprawdzanie i przetwarzanie otrzymanych faktur
  • Odpowiedzialność za prowadzenie budowy
  • Tworzenie harmonogramów i odpowiedzialność za dotrzymywanie terminów
  • Przeprowadzanie regularnych kontroli bezpieczeństwa na budowie
  • Utrzymywanie kosztów budowy w uzgodnionym budżecie
  • Przekazywanie ukończonych obiektów wraz z niezbędnymi pozwoleniami dla Klientów

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe o profilu budowlanym
  • Umiejętności techniczne
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy na obiektach przemysłowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Umiejętność samodzielnej pracy

Oferujemy

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie zagranicznej
  • Możliwość dalszego rozwoju kariery
  • Aktrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wraz z rozbudowaną strukturą premiową
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page