Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K.
Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Senior Buyer (Nr ref.:SB/JG)

Miejsce pracy: Sosnowiec

Obowiązki:

  • terminowe składanie zamówień i zapewnienie dostaw oraz stanów magazynowych zgodnie z wymaganiami klienta wewnętrznego,
  • wysyłanie i analiza zapytań ofertowych,
  • wybór dostawców zgodnie z Polityka zakupową,
  • negocjacje cen i warunków dostaw, sporządzanie umów,
  • zarządzanie nieterminowymi lub niekompletnymi dostawami,
  • odpowiedzialnośc za audity.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego,
  • wykształcenie wyższe: -techniczne (mile widziane);- ekonomiczne(mile widziane)
  • praca w zespole,
  • zdolności efektywnej pracy w stresujących warunkach,
  • rozwinięte zdolności analityczne i organizacyjne,
  • umiejętności samodzielnego i szybkiego podejmowania decyzji,
  • znajomość zagadnień związanych z obszarem zakupów, logistyki i dystrybucji,
  • doświadczenie w pracy w zakupach w firmie produkcyjnej,
  • dobrą organizację w pracy i zaangażowanie,
  • prawo jazdy kat.B.

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę na umowę o pracę w pełnym wymiarze,
  • możliwość rozwoju zawodowego, udział w międzynarodowych projektach.

Dla jednego z naszych Klientów, firmy o kapitale zagranicznym, poszukujemy osoby na stanowisko:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.