Senior AP Accountant with Russian - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.
Senior AP Accountant with RussianMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Zgodne z procedurami księgowanie zobowiązań, zamykanie okresów i wszelkie działania z tym związane,
  • Prawidłowe i terminowe przetwarzanie faktur od dostawców i roszczeń z tytułu wydatków pracowniczych, a następnie raportowanie,
  • Utrzymanie kontroli wewnętrznej,
  • Zarządzanie propozycjami płatności i rabatami od dostawców,
  • Zarządzanie relacjami z interesariuszami,
  • Identyfikacja potencjalnych ulepszeń procesu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w księgowości, szczególnie w dziale AP,
  • Bardzo dobra znajomość programu Microsoft Excel (posługiwanie się programami SAP, Basware/Alusta będzie dodatkowym atutem),
  • Znajomość języka angielskiego oraz rosyjskiego na poziomie zaawansowanym,
  • Umiejętności organizacyjne i interpersonalne.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Przyjazne środowisko pracy w międzynarodowej organizacji,
  • Pracę w dynamicznym i zorientowanym na cel zespole,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.