Senior ABAP Developer - rekrutacja online

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Senior SAP ABAP Developera do Poznania do firmy, która jest znaczącym graczem na rynku w obszarze retail.

Senior ABAP DeveloperMiejsce pracy: Poznań

Widełki: elastyczne, B2B (w tym płatny urlop i benefity)

Praca zdalna: 4 dni w tygodniu zdalnie na czas pandemii + elastyczne godziny pracy (6:00-10:00)

Wymagania:

  • m.in. 2-3 letnie doświadczenia w programowaniu ABAP
  • doświadczenie z SAP S/4 HANA, ew. SAP ECC 6.0
  • znajomość modułów: SD, MM lub PS/PM
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • praca w dynamicznie rozwijającej się organizacji (nr 1 w swoim obszarze!)
  • premie za realizację celów biznesowych
  • dedykowane szkolenia z SAPa
  • podnoszenie kwalifikacji (nauka angielskiego, zniżki na studia, awanse)
  • praca w kilkunastoosobowym teamie doświadczonych specjalistów

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/08/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy