Opis stanowiska pracy

Decora S.A. - WE ARE THE FLOOR EXPERTS!

Jesteśmy europejskim liderem w produkcji i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań podłogowych. W naszej ofercie znajdują się panele winylowe FULL RIGID, wyprodukowane w oparciu o autorską technologię rdzenia mineralnego HD MINERAL CORE. Decora S.A. to także Europejski Lider w produkcji akcesoriów podłogowych. Jako jedyna firma w Europie możemy zaoferować kompletny system akcesoriów podłogowych (podkład-listwa-profil) z własnej produkcji. Wśród podkładów, jako jedna z dwóch firm na świecie, produkujemy najbardziej zaawansowane technologicznie poliuretanowo podkłady podłogowe (PUM).

Od 25 LAT inwestujemy w wiedzę, najnowszą technologię i know-how.

Sekretarka

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Cele i zadania na stanowisku:

  • Bieżąca obsługa sekretariatu
  • Odpowiedzialność za korespondencję wewnętrzną i zewnętrzną, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
  • Odpowiedzialność za obieg umów, aneksów i porozumień. Archiwizacja dokumentów prawnych.
  • Obsługa spotkań biznesowych oraz telefoniczna obsługa klienta
  • Kontakty z klientami, interesantami oraz spółkami zagranicznymi
  • Prowadzenie korespondencji w języku polskim i angielskim
  • Dbanie o biuro i jego zaopatrzenie oraz nadzór na wskazanymi firmami zewnętrznymi dostarczającymi usługi operacyjnego zabezpieczenia firmy.

Nasze oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Minimum 3- letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w kancelariach prawnych w obszarze obsługi administracyjno- biurowej
  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: prawo, administracja, ekonomia
  • Dobra znajomość pakietu MS Office – szczególnie Excel
  • Znajomość języka angielskiego – na poziomie min B1
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy
  • Asertywność, dynamizm i zdecydowanie w działaniu
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wysoka kultura osobista i profesjonalne standardy pracy

Nasza oferta:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie w stabilnej i rozwijającej się Firmie

Naszym Pracownikom zapewniamy:

  1. pracę w stabilnie ale stale rozwijającej się firmie, działającej na rynku od ponad 25 lat
  2. umowę o pracę
  3. atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz efektywności realizowanych projektów
  4. możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  5. bogaty pakiet benefitów - m.in. rozszerzony pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj

Prezentacja firmy

Jesteśmy międzynarodową firmą produkcyjną. Koncentrujemy się na produkcj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Obsługa klienta