Opis stanowiska pracy

Instytut Genetyki Roślin Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu pilnie zatrudni osobę na stanowisko sekretarki – umowa o pracę „na zastępstwo” od stycznia 2018 r. do co najmniej 31 grudnia 2018 r.

Zadania na stanowisku:
1. Odbieranie i wysyłanie korespondencji, w tym poczty elektronicznej;
2. Prowadzenie dziennika korespondencji;
3. Prowadzenie ewidencji spraw terminowych;
4. Organizowanie spotkań służbowych Dyrektora Instytutu;
5. Wypisywanie delegacji służbowych;
6. Archiwizowanie dokumentów;
7. Redagowanie pism i innych dokumentów;
8. Współpraca z pracownikami Instytutu i osobami spoza Instytutu.

Oferujemy:
- zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej firmie – umowa „na zastępstwo” co najmniej do 31 grudnia 2018 r.,
- możliwości realizacji ambitnych i różnorodnych zadań i rozwoju zawodowego,
- niezbędne narzędzia pracy.

Termin przysyłania CV do 16 stycznia 2018r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji, jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.)”.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
- min. 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
- znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (warunek konieczny),
- wysokiej kultury osobistej, samodzielności, sumienności, dobrej organizacji pracy,
- dobrej obsługi komputera (gł. Microsoft WORD).

Prezentacja firmy

Instytut Genetyki Roślin PAN jest ważnym centrum naukowym w zakresie bad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Czas trwania umowy
do 31 grudnia 2018 roku
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 700PLN - 2 700PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat