Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/1000

Obowiązki:

dołączanie korespondencji do akt, zszywanie akt oraz przedkładanie akt do decyzji, odnotowywanie wpływu korespondencji w programie komputerowym i przygotowywanie pism do wysłania, sporządzanie wokand,rozpisywanie terminów rozpraw i posiedzeń, sporządzanie pism,
przygotowywanie akt sądowych i innej dokumentacji do przekazania do archiwum zakładowego (sporządzanie i sprawdzanie spisów zdawczo-odbiorczych), przygotowywanie korespondencji do wysłania oraz dystrybucja dokumentów pomiędzy komórkami organizacyjnymi,
wykonywanie innych czynności zleconych przez kierownika sekretariatu.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania niezbędne: wykształcenie średnie, nieposzlakowana opinia, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych, stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na tym stanowisku, niekaralność za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, brak prowadzonych przeciwko kandydatowi postępowań o przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwa skarbowe, umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych. Wymagania dodatkowe: znajomość zagadnień z zakresu rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 23 grudnia 2015 r. Regulamin urzędowania sądów powszechnych (Dz. U. z 2015 r., poz. 2316 z późn. zm.), odpowiedzialność za podejmowane decyzje, kreatywność i asertywność, wysoki poziom wiedzy ogólnej i kultury osobistej, umiejętność planowania i organizowania pracy własnej, umiejętność pracy w zespole, znajomość techniki pracy biurowej, w tym bardzo dobra umiejętność obsługi komputera.

Miejsce pracy: Dąbrowszczaków 44A, 10-543 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty i oświadczenia: - podanie o zatrudnienie (list motywacyjny). - własnoręcznie podpisane CV z przebiegiem nauki i pracy zawodowej. Oświadczenia kandydata: o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych, o nieposzlakowanej opinii, o niekaralności za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, o nieprowadzeniu przeciwko kandydatowi postępowania o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe, o posiadaniu stanu zdrowia kandydata pozwalającego na zatrudnienie na danym stanowisku. Własnoręcznie podpisana zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji zgodnie z art. 9 ust. 1 RODO (druk w załączeniu). Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kwalifikacje, doświadczenie zawodowe. Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (druk w załączeniu). Do zgłoszenia kandydat może dołączyć kopie dokumentów potwierdzających dodatkowe osiągnięcia i kwalifikacje. Nabór składa się z trzech etapów: I etap selekcja wstępna zgłoszeń kandydatów pod kątem spełnienia wymogów formalnych przystąpienia do konkursu. II etap praktyczny sprawdzian umiejętności. III etap rozmowa kwalifikacyjna. Osoby zainteresowane prosimy o złożenie wymaganych dokumentów bezpośrednio w siedzibie sądu - Biuro Podawcze, pokój nr 6 w godzinach urzędowania sądu lub drogą pocztową z powołaniem się na sygnaturę naboru (K-1100-13/19) w terminie do 31 maja 2019 r. na adres: Sąd Okręgowy w Olsztynie, ul. Dąbrowszczaków 44A, 10-543 Olsztyn.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon

Osoba do kontaktu: Joanna Kucznier

Telefon: 89 521 61 57

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy