Opis stanowiska pracy

S-NET Sp. z o.o.:

To nowoczesny dostawca usług telekomunikacyjnych i hostingu dla biznesu.  Obecnie jesteśmy jednym z największych dostawców Internetu dla biznesu w Małopolsce.  Oferta Spółki to nowoczesne rozwiązania ICT, a w szczególności biznesowe usługi telekomunikacyjne, rozwiązania Data Center w tym również Cloud Computing. Aktualnie Spółka oferuje swoje usługi w całej Polsce, a od 2017 roku oferuje sprzedaż usług telekomunikacyjnych online z wykorzystaniem nowoczesnego konfiguratora.  S-NET jest członkiem Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji, Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej, Izby Gospodarki Elektronicznej oraz organizacji zarządzającej adresacjami IP w Europie – RIPE NCC.

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad korespondencją wychodząca i przychodzącą - poczta tradycyjna i elektroniczna (przyjmowanie przesyłek od listonosza i wysyłka przygotowanych dokumentów poprzez nadawanie ich na poczcie);
  • czynności ewidencyjne polegające na archiwizacji dokumentów poprzez ich skanowanie oraz odpowiednie opisywanie elektronicznych obrazów plików;
  • sprawowanie kontroli nad odpowiednim - bieżącym stanem zaopatrzenia biura (produkty konsumpcyjne, środki czystości, wyposażenie biura);
  • obsługa gości/interesantów  i spotkań służbowych w biurze;
  • dbanie o wizerunek sekretariatu oraz sali konferencyjnej;
  • realizacja innych zadań zlecanych przez przełożonego wynikających z bieżących potrzeb i zadań firmy (m.in. składanie dokumentów, projektów w urzędach i innych instytucjach, bezpośrednio wiążące się z pracą poza biurem).
  • nadzór nad flotą samochodową spółki
  • realizacja zadań związanych z obsługą transportu Zarządu Spółki

Wymagania

Wymagania:
  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Prawo jazdy kat. B (czynne)
  • Wysoka kultura osobista
  • Dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie oraz sumienność w wypełnieniu obowiązków
  • Znajomość narzędzi MS Office

Prezentacja firmy

S-NET Sp. z o.o. to dostawca usług telekomunikacyjnych dla biznes... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Elektronika / Telekomunikacja