Opis stanowiska pracy

Prywatna Poradnia Kardiologiczna zatrudni sekretarkę medyczną. Praca w nowoczesnej i dobrze zorganizowanej poradni kardiologicznej z doświadczonym personelem lekarskim.

Obowiązki:
-obsługa rejestracji osobistej, telefonicznej i internetowej
- organizacja pracy poradni,
-obsługa pacjenta
-udzielanie informacji dotyczących zakresu świadczeń zdrowotnych - budowanie długotrwałych relacji z pacjentami poprzez zapewnienie najwyższej jakości obsługi
- realizacja zadań administracyjnych
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy
- współpraca z personelem medycznym
- koordynowanie obiegu dokumentów oraz zapewnienie właściwego przepływu informacji
- ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej
- obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego

Mile widziane: komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, doświadczenie w pracy w jednostkach medycznych.

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie wyższe
-umiejętność obsługi aplikacji internetowych, obsługi urządzeń biurowych, komputera i programów pakietu MS Office (Word, Excel)
-dyspozycyjność, otwartość i umiejętność pracy z ludźmi,

Prezentacja firmy

KardioMedical to grupa nowoczesnych poradni kardiologicznych funk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Medycyna / Służba zdrowia