Scrum Master z językiem angielskim

Cyclad Sp. z o.o.

Rzeszów, lubelskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Rzeszów

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management

Informacje o projekcie:

  • Branża: Metalurgiczna
  • Lokalizacja: Rzeszów
  • Praca zdalna: Model hybrydowy do uzgodnienia
  • Podróże służbowe: 10% (Niemcy, obecnie wstrzymane)
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Języki projektu: angielski
  • Wynagrodzenie: do 16k brutto na umowę o pracę lub do 20k B2B

 Opis stanowiska:

  • Promowanie kultury Agile w zespołach i całym programie (zespoły w Polsce i Niemczech)
  • Aktywna rola w rozwoju oprogramowania od historii użytkownika po projektowanie, wdrażanie, testowanie i wdrożenie
  • Szkolenie i motywowanie członków zespołu
  • Wspieranie zespołu w sprawnej i efektywnej realizacji zwinnego rozwoju

Wymagania:

  • Doświadczenie w roli Scrum Mastera lub programista z motywacją do objęcia takiej roli
  • Entuzjazm związany z oprogramowaniem i technologią, ludźmi i współpracą
  • Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole i z międzynarodowymi klientami
  • Myślenie analityczne i kreatywność, skuteczność w rozwiązywaniu problemów
  • Inicjatywa i proaktywność
  • Doświadczenie z Jira, Gitlab, Confluence
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dostępność do okazjonalnych wyjazdów służbowych (2-6 tygodni w roku)
  • Mile widziane posiadanie certyfikatu PSM

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę start-upu z bezpieczeństwem przedsiębiorstwa przemysłowego
  • Nowoczesny sprzęt z dużą swobodą w doborze narzędzi rozwojowych
  • Międzynarodowe projekty oraz klienci
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę Multisport
  • Spotkania integracyjne
  • Kawę, herbatę, zimne napoje
  • Pokój gier
  • Miejsca parkingowe
  • Nowoczesne biuro

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.