Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/11/2018.

SAP Key User

Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Lubin, Głogów, Świdnica (relokacja do Plewiska k. Poznani, dolnośląskie

Arvato Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

JEŚLI POSIADASZ:

  • bardzo dobrą znajomość SAP (MM,WM,SD)
  • umiejętności interpersonalne
  • znajomość j. angielskiego B2
  • umiejętność rozw. zagadnień systemowych
  • znajomość zagadnień związanych z przeprowadzaniem i rozliczaniem inwentaryzacji
  • doświadczenie w wykonywaniu podobnych zadań

OFERUJEMY:

  • Umowa o pracę
  • Bezpłatny autobus
  • Karta medyczna lub sportowa
  • Wyprawka dla dzieci
  • Konkursy z nagrodami
  • Upominki okazjonalne

ZADANIA:

  • nadzór nad właściwym przygotowaniem, przeprowadzeniem oraz rozliczeniem inwentaryzacji w SAP
  • wsparcie obszarów biznesowych po okresie adaptacyjnym, udział w pracach utrzymaniowych
  • dostarczanie do Klienta wewnętrznego wymaganych raportów, informacji i wsparcie w bieżącej obsłudze systemu SAP

Wymagania

OBECNIE POSZUKUJEMY:

Arvato Polska wchodzi w skład grupy Arvato AG, która jest częścią międzynarodowego... koncernu medialnego Bertelsmann AG. Od roku 1994, jako pionier outsourcingu w Polsce, świadczymy wszechstronne usługi w zakresie zaawansowanych rozwiązań IT, korespondencji masowej, wysyłki
i dystrybucji produktów, telefonicznej obsługi klientów, prowadzenia programów lojalnościowych, a także specjalistycznych usług finansowych (głównie faktoring, monitoring i windykacja, BPO finansowe). Naszymi zadowolonymi Klientami są liczne firmy polskie i międzynarodowe.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca IT - Konsulting , Praca Administracja biurowa , Praca Obsługa klienta , Praca Analityka , Praca IT - Bazy danych